Apie      Apie svetainę...

 

   Ši svetainė  yra  dalis  privataus projekto, kuriuo siekiama supažindinti kuo platesnį skaitytojų ratą  su nauju, inovatyviu požiūriu. Pastarasis požiūris tėra tam tikrų pamatinių Gamtos tendencijų atspindys, kuris gali suteikti Žmogui ženklią (neįtikėtiną) naudą.
    Šis požiūris, tikiuosi, įtrauks ir vers smalsius bei žingeidžius asmenis vienaip ar kitaip tuo susidomėti.                  

    Šis požiūris į Gamtos tendencijas bus pateikiamas kaip konstruktyvi teorija, kuri jau yra išdėstyta popierinėje versijoje – knygelėje "Bendroji Struktūros Evoliucija" (BESTEV ). Tad jos pagrindu ir bus čia pristatinėjama nauja teorija apie visą supančią Aplinką (Gamtos vyksmų sandarą).
   Čia nebus iš karto pristatoma visa teorija, greičiausiai tai bus daroma dalimis, nes visgi įdomu pamatyti, kaip gali vystytis savarankiška mintis, kaip ji nueis toli už čia, svetainėje,  įdedamo teksto ribų, ar iš viso eis.... gal kas susidomės ir pačia knygele.
  

     Tad viliamasi įdomių posūkių svetainės veikloje.       

 

     Apie tolimesnes galimybes...

 

  Tai gal gali būti ir diskusijos (gal ir su konsultacijų elementais) ne virtualioje erdvėje,  gal gali būti bandymų padėti  suformuluoti galimus sprendimus kazkieno kiek konkretesniuose poreikiuose, kitokių (kažkam aktualių) strateginių kelių paieškų ir pan.

  

   Apie autorių...

 

   Esu Edmundas Paškauskas, čia aptariamais aspektais domėtasi ne vienas dešimtmetis, esu  gan aršus individualistas, šio projekto kontekste credo:

       Negali būti tik to, ko negali būti iš  principo...